Contactpersonen

Hinke de Jong • Administratie

Heeft u ooit een wandelende bibliotheek gezien? Maak kennis met Hinke! Hinke is druk met de administratie van o.a. onze Harlinger Courant en huis-aan-huisblad Extra.

hinke@fh.nl

Vincent Drost • Financiën

Altijd al een koning willen zijn? Als klant bent u dat voor Vincent als geen ander. Hij haalt alles uit de kast om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren!

Vincent@fh.nl

Jos Meinen • Adjunct-directeur

Jos houdt Flevodruk Harlingen op de juiste koers. Maar hij zet zijn scherpe geest ook graag in om een stevige drukwerkstrategie voor uw bedrijf te bedenken!

jos@fh.nl

Bekijk profiel van Jos op Linkedin

Jetty Bouma • Receptioniste

Jetty is het zonnetje van Flevodruk Harlingen! Ze ontvangt u vol positieve energie bij onze receptie of staat u te woord aan de telefoon. Probeer het maar eens uit!

jetty@fh.nl

Gea Richter • Milieucoördinator

Bij Flevodruk Harlingen hechten we veel waarde aan het mileu. Gea zorgt ervoor dat wij altijd zo duurzaam mogelijk opereren.

gea@fh.nl

Jurgen Drost • 9+ Ondernemer

Als 9+ ondernemer denkt Jurgen alleen in kansen en mogelijkheden! Zijn enthousiasme is aanstekelijk. Zowel voor de medewerkers als voor onze klanten.

jurgen@fh.nl

Bekijk profiel van Jurgen op Linkedin